Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED w końcu ujawnia, kiedy zobaczymy gameplay

Polski deweloper informuje, że publiczny pokaz gameplay’u z Cyberpunk 2077 odbędzie się podczas imprezy PAX West.

Choć studio CD Projekt RED przywiozło na targi E3 2019 gameplay z Cyberpunk 2077, został on pokazany jedynie osobom, które stawiły się w Los Angeles osobiście. Można zatem powiedzieć, że nieliczni dostąpili przyjemności zobaczenia, jak gra prezentuje się w obecnym stadium produkcji. Kiedy każdy będzie mógł zatopić się w nowym materiale?

Cyberpunk 2077 – gameplay zobaczymy na PAX West

CD Projekt RED planuje kolejny zamknięty pokaz rozgrywki na targach Gamescom 2019, które są planowane na dni 20-24 sierpnia. Dopiero po nich dojdzie do publicznego ujawnienia materiału. Marcin Momot potwierdził na Twitterze, że stanie się to podczas PAX West, czyli imprezy szykowanej na dni od 29 sierpnia do 2 września. Prawdopodobnie właśnie wtedy gameplay zostanie wrzucony na YouTube i będziemy mogli się z nim zapoznać.

Premiera Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku. Gra ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%