Cyberpunk 2077 pistolet

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

Fan Cyberpunka 2077 wydrukował gadający pistolet z gry

Jeden z sympatyków Cyberpunk 2077 postanowił odtworzyć charakterystyczną broń z produkcji na drukarce 3D. Oto, jak prezentuje się finalny efekt.

Skippy to zabawnie wyglądający pistolet z hologramem naboju z oczami i przepięknym uśmiechem. Broń tę można znaleźć w określonym miejscu w Night City. Jeden z graczy postanowił wydrukować sobie egzemplarz w drukarce 3D.

Pierwotnie model wykonał Juri Pranjic, który pokazał go na swoim profilu w serwisie Patreon.com, ale teraz pistolet wydrukował użytkownik Reddita o pseudonimie ShallowNihilism. Gracz odzwierciedlił broń z dbałością o najdrobniejsze detale – znalazły się tu nawet charakterystyczne otarcia. Szkoda tylko, że wydrukowany Skippy nie mówi – śmiesznego naboju tu jednak nie ma.

Cyberpunk 2077 miał premierę w 2020. CD Projekt RED cały czas naprawia swoją produkcję, udostępniając coraz to nowe łatki. Na koniec bieżącego roku planowano wydanie wersji na next-geny, ale na razie wątpliwym jest, że taki scenariusz zostanie zrealizowany.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się