Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – dataminer odkrył informacje o trybie multiplayer. Co pojawi się w grze?

Dataminer odkrył pliki z trybu multiplayer Cyberpunk 2077. W grze pojawi się kilka doskonale znanych trybów i cała masa statystyk graczy.

CD Projekt łata Cyberpunka, a spora część graczy ma już główną przygodę z grą za sobą. Pomimo swoich wad, gra w wersji na PC zbiera całkiem wysokie oceny i znajdą się nawet gracze uważający CP2077 za grę roku.

Na ten moment na horyzoncie nie widać zapowiedzi dodatków do gry, a o trybie multiplayer zrobiło się bardzo cicho. Wiemy jednak, że wieloosobowy moduł do gry nadal powstaje, jednak jego premiera jest nadal odległa.

Co ciekawe, gracze dokopali się do plików multiplayera w Cyberpunk 2077. Zdradzają one kilka istotnych informacji o tym, co znajdziemy w grze i jakich trybów możemy się spodziewać.

Przede wszystkim pojawia się wzmianka o klasach postaci. Sugeruje to, że klasy bohaterów w trybie multiplayer będą znacznie wyraźniej zarysowane. Być może pojawi się jakiś rodzaj mety, który będzie decydował o tym, którymi z nich najlepiej grać.

Co ciekawe, pliki wspominają też o napadach. Być może Redzi zainspirowali się GTA Online i chcą zaangażować graczy w widowiskowe napady na ważne placówki. Byłaby to ciekawa nowość w świecie Cyberpunka.

Znaleziono też wzmiankę o trybie deathmatch, co nie jest niczym zaskakującym. Starcia PVP to raczej standard w dzisiejszych trybach sieciowych.

Listę niektórych linijek rzeczonego kodu znajdziecie w artykule DSOGaming, którzy podzielili się informacją ze światem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%