Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – 26 minut gameplay’u wyciekło do sieci

Studio CD Projekt RED prezentowało niedawno rozgrywkę z Cyberpunk 2077, którą mogliśmy oglądać m.in. na PGA 2019. Teraz filmik, lecz z włoskiego pokazu, pojawił się w sieci.

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tej generacji i całe szczęście, że do premiery za wiele nie zostało. Jeśli nie będzie obsuwy, tytuł pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 / Xbox One już w kwietniu 2020 roku.

REDzi prezentowali w zeszłym miesiącu rozgrywkę na Poznań Game Arena, gdzie mogliśmy w małej salce kinowej obejrzeć niemal pół godziny rozgrywki i przy okazji posłuchać polskiego dubbingu. Nasze wrażenia z pokazu publikowaliśmy w tym miejscu.

Polski deweloper objechał z tym samym materiałem również inne imprezy, gdzie w zależności od kraju, pokazywano różne lokalizacje gry. Właśnie taki filmik, z włoską lokalizacją, został potajemnie nagrany i wrzucony do sieci. Możemy na nim zobaczyć to samo co na PGA 2019, tyle że w języku włoskim. Mamy zatem misję w magazynach i różne podejście do zadania w zależności od postaci. Jest sporo strzelania, skradania, sekwencja z jazdą motocyklem i trochę walki wręcz.

Filmik nie jest w najlepszej jakości i nie wiadomo, czy nie zostanie wkrótce usunięty. Kto ma chęć obejrzeć, niech zatem nie zwleka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%