Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyber Monday – gry i konsole PS4 w promocji. Oferta tylko dzisiaj

Kto nie obłowił się podczas Black Friday w konsolę PlayStation 4 za 799 zł, ma jeszcze okazję skorzystać z promocji na Cyber Monday. Taniej zapłacimy również za zestawy PlayStation VR, gry oraz pady do PS4.

Dzisiaj ostatni dzień na skorzystanie z promocji na konsole PlayStation 4, zestawy PlayStation VR, gry na PS4 oraz kontrolery DualShock 4. Poniżej znajdziecie link do sekcji w sklepie Media Markt, gdzie znajdują się wszystkie przecenione produkty związane z graniem na sprzęcie od Sony.

Co znajdziemy w ofercie? Jest tego naprawdę sporo. Konsola PS4 Slim dorwiemy za 799 zł, bundle z PS VR chodzą już od 899 zł (za stówkę więcej 5 gier do zestawu!), a najlepsze ekskluzywne gry na PS4 dostaniemy już od 39,90 zł (np. LittleBigPlanet 3). Nieco więcej – po 59,90 zł wydamy na takie hity jak God of War czy The Last Of Us Remastered. Pady DualShock 4 kupimy natomiast w cenie od 179 zł.

To jak, robicie zakupy na Cyber Monday?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%