Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cuphead na PS4 zauważone w PS Store

Jedna z najlepszych gier platformowych 2D może już wkrótce trafić na PlayStation 4. Zapowiedzi Cuphead na konsolę od Sony spodziewamy się dzisiejszego popołudnia.

Cuphead jest dostępne od 2017 roku na PC oraz Xbox One, a od 2019 roku przy tej niezwykle bajecznej platformówce mogą się bawić również posiadacze Nintendo Switch. Teraz tytuł jest szykowany na PS4, choć w chwili pisania tej wiadomości nie jest to (jeszcze) potwierdzona wiadomość.

Cuphead został zauważony w brytyjskim PS Store, skąd szybko został zdjęty. Gra pojawia się jednak w innych regionach, a w sieci można znaleźć zrzuty ekranu pokazujące, że coś jest na rzeczy.

Informację skomentował Daniel Ahmad, starszy analityk Niko Partners. Pisze on na Twitterze, komentując PrtSc z PlayStation Store: Nie chcę zwracać uwagi na oczywistość, ale to prawda.

Spodziewamy się, że Cuphead na PlayStation 4 może zostać zapowiedziany podczas dzisiejszego wydarzenia Summer of Gaming. Geoff Keighley, organizatora eventu, pisał tuż przed zauważeniem gry w PS Store, że podczas imprezy usłyszymy informację dotyczącą jednego z naszych ulubionych studiów niezależnych.

Summer of Gaming startuje o 17:00 czasu polskiego. Wydarzenie obejrzycie na żywo poniżej:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się