Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cuphead na PS4 już do kupienia w PS Store

Tak jak się spodziewaliśmy, dzisiaj ogłoszono Cuphead w wersji na PlayStation 4. Więcej, tytuł można już kupować w cyfrowym sklepie Sony.

Wcześniejsze przecieki zostały potwierdzone i Cuphead zostało zapowiedziane na PS4. Gra od razu pojawiła się w PS Store i można ją kupić za 84 zł. Poniżej znajdziecie zwiastun towarzyszący dobrym wieściom.

Gorsza wiadomość, to informacja o opóźnieniu dodatku The Delicious Last Course. DLC miało zadebiutować w 2020 roku, lecz ostatecznie deweloper stwierdził, że zobaczymy je, „kiedy będzie gotowe”.

Dodatek pojawi się jednocześnie na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch, wprowadzając Miss Chalice. To nowa bohaterka, którą będziemy mogli przejść podstawową fabułę.

Jak czytamy w PS Store: Cuphead to klasyczna platformówka z mocnym naciskiem na walki z bossami, zainspirowana kreskówkami z lat 30. XX wieku, z oprawą graficzną i muzyczną tworzoną mozolnie przy użyciu tych samych technik, czyli ręcznie tworzonymi klatka po klatce animacjami, akwarelowymi tłami i oryginalną jazzową ścieżką dźwiękową.

Możecie grać jako Kubek lub Filiżek (w trybie jednoosobowym lub trybie współpracy w sieci lokalnej), przemierzać przedziwne światy, zdobywać nowe bronie, uczyć się potężnych superciosów i odkrywać niespodzianki, starając się spłacić dług zaciągnięty u diabła!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się