CS:GO od teraz za darmo i z trybem Battle Royale. Zaskakująca aktualizacja gry

CS:GO od teraz za darmo i z trybem Battle Royale. Zaskakująca aktualizacja gry
Gry za darmo Newsy PC

Valve zaskoczyło informacją o przejściu CS:GO na model free to play. Gra od teraz jest po prostu darmowa.

Nowa aktualizacja CS:GO jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Valve podjęło bowiem decyzję, że od dzisiaj Counter-Strike: Global Offensive jest grą darmową dla wszystkich!

Ponadto – co jest już mniej zaskakujące – do gry trafia tryb Strefa Zagrożenia, będący swoistą formą Battle Royale.

CS:GO za darmo – szczegóły i link do pobrania

Jak informuje Valve, wszyscy gracze, którzy grali w CS:GO przed dzisiejszą aktualizacją, otrzymają pamiątkową odznakę lojalności, którą można umieścić na swoim profilu. Dodatkowo konta wszystkich dotychczasowych graczy CS:GO zostały ulepszone do statusu Prime.

Dzięki statusowi Prime będziecie dobierani do maczyków tylko z innymi graczami o tym statusie. Oznacza to, że gracze, którzy pobiorą CS:GO za darmo, powalczą tylko we własnym gronie.

Gracze ze statusem Prime dostaną nową pamiątkę: MP5-SD | Szczury laboratoryjne (dostępna za zdobywanie PD podczas rozgrywek w trybie Strefy zagrożenia) oraz całkowicie nową skrzynię strefy zagrożenia (o zawartości przeczytasz na końcu tej wiadomości).

CS:GO – Strefa Zagrożenia – Battle Royale

Valve określa nowy tryb jako szybką rozgrywkę Battle Royale (do 18 graczy jednocześnie) stworzoną na podwalinach taktycznej rozgrywki CS:GO, w której gracze korzystają ze swojego sprytu, umiejętności i zasobów, by walczyć do upadłego. Do walki stajemy w pojedynkę lub w zespołach dwu- i trzyosobowych.

W nowym trybie sprawdzimy na specjalnym tablecie, które miejsca na mapie są skażone śmiercionośną mgłą. Po ulepszeniu gadżetu będziemy mogli również zobaczyć na jego ekranie lokalizacje wrogów.

CS:GO – nowa skrzynia Strefy Zagrożenia

Skrzynia strefy zagrożenia zawiera 17 stworzonych przez społeczność wykończeń broni, a rzadkimi przedmiotami specjalnymi są noże ze skrzyni horyzontu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie