Crysis Remastered otrzymał zwiastun w rozdzielczości 8K

Crysis Remastered otrzymał zwiastun w rozdzielczości 8K
Newsy PC PS4 XOne

Crytek opublikował nowy zwiastun Crysis Remastered. Materiał możemy obejrzeć w imponującej rozdzielczości 8K.

Pierwszy Crysis był prawdziwym wyznacznikiem jakości pod względem oprawy graficznej. Niedawno twórcy zaprezentowali ciekawe odniesienie do dawnego mema w postaci trybu „Can it Run Crysis” i nie zamierzają na tym poprzestać.

Twórcy postanowili kolejny raz podkreślić znacznie wizualnej strony gry w kampanii marketingowej Crysis Remastered i wypuścili zwiastun w… rozdzielczości 8K.

Robi wrażenie, prawda? No, z pewnością robiłoby większe, gdyby przynajmniej kilka procent graczy dysponowało wyświetlaczem obsługującym rozdziałkę 7680×4320 i sprzętem zdolnym uruchomić w niej film, albo – o zgrozo! – grę bez większych problemów.

Na szczęście zaprezentowany materiał prezentuje się bardzo ładnie nawet w standardowym FullHD i ciężko odmówić Crysis Remastered urody. Gra zdaje się zachowywać klimat oryginału i wygląda przy tym o niebo lepiej, choć i pierwowzór z 2007 roku nie zestarzał się źle.

Zobaczymy, czy prężenie technologicznych muskułów odbiło się także na rozgrywce odświeżonej strzelanki. Jedną z największych bolączek Crysisa była przecież tragiczna sztuczna inteligencja i wkradająca się do gry powtarzalność.

Crysis Remastered ukaże się na rynku 18 września. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a już teraz możecie zakupić ją na Nintendo Switch.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie