Crossout – ruszyły zamknięte beta testy

Co powiecie na postapokaliptyczne MMO?

Właśnie producent gry Crossout, czyli studio Gaijin, rozpoczęło zamknięte beta testy. Ponadto zapowiedział nieustanną aktualizację gry w trakcie trwania bety i dalsze wprowadzanie dodatkowych zawartości. Wśród usprawnień, które czekają zawodników w niedalekiej przyszłości, jest m.in. wsparcie Virtual Reality czyli Wirtualnej Rzeczywistości, która przeniesie gracza na całkiem nowy poziom interakcji w trybie budowania pojazdów.

Uczestnicy pierwszej fazy beta testów zmierzą się ze sobą na peryferiach opuszczonych miast, w porzuconych fabrykach, na pustynnych wertepach oraz na zupełnie nowej mapie – Founders Canyon. Kanion pokryty skałami i ruinami olbrzymich posągów tworzy pole walki pełne przeszkód i zasłon, co daje graczom szerokie pole do popisu w wyborze strategii. Dzięki specyficznemu ukształtowaniu terenu szybsze samochody mogą włamać się do bazy przeciwnika manewrując pomiędzy skałami i przeskakując nad nimi, natomiast wolniejsze, ciężko opancerzone pojazdy można wykorzystać do obrony własnej bazy.


Wydawca wprowadza także do swojej produkcji tworzone przez graczy i modyfikowalne „Lewiatany”, które będą stanowić poważne zagrożenie dla miłośników trybu PvE (gracz kontra środowisko). W wydzielonej części garażu zawodnicy będą mogli projektować oraz – używając zebranych wcześniej elementów pancerza i uzbrojenia – tworzyć te mechaniczne potwory. Mini „Boss” wysłany na pole bitwy zmierzy się z żywymi przeciwnikami w trybie PvE, w którym w całości będzie kontrolowany przez AI komputera. Za każde wygrane przez Lewiatana starcie z innymi graczami nagrodzony zostanie jego twórca. Właściciel będzie mógł w dowolnym momencie wycofać swojego czempiona z pola bitwy, aby ulepszyć go albo zastąpić całkiem nowym, siejącym jeszcze większy postrach pośród przeciwników.

Źródło: Gaijin

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

5 Shares
Share5
+1
Tweet