Crossout – postapokaliptyczne MMO dostępne w Early Access na platformie Steam

Crossout – postapokaliptyczne MMO dostępne w Early Access na platformie Steam
Newsy PC

Najnowsze zmiany wprowadzają do gry wiele nowych funkcji, w tym dodatkowe mapy oraz misje PvE.

Gaijin Entertainment oraz studio deweloperskie Targem Games, ogłosiły wprowadzenie znacznych zmian w grze Crossout. Postapokaliptyczne MMO, oparte na systemie drużynowych walk pojazdów, wraz z licznymi dodatkami, jest od teraz dostępne do kupienia na PC w formie Early Access w sklepie Steam.

Użytkownicy platformy dystrybucji cyfrowej, tworzonej przez Valve, nabywając pakiet Westland Warrior mają okazję dołączyć do zamkniętych beta testów Crossout . Każdy gracz, który zdecyduje się na zakup gry w ramach modelu Early Access, oprócz wczesnego dostępu do tytułu, otrzyma także unikatowy, opancerzony pojazd Bloodhound, wyposażony w dwa potężne shotguny Sledgehammer.

Każdy pakiet zawiera dodatkowo 2000 waluty premium, specjalny portret postaci oraz niedostępny dla innych graczy ciemnoczerwony lakier dla pojazdu. Zawartość Early Access będzie dostępna w grze do wykorzystania od razu po dokonaniu zakupu. Profity wynikające z nabycia wczesnego dostępu na Steam po zakończeniu zamkniętych beta testów, gdy serwery zostaną zresetowane i otwarte dla wszystkich zainteresowanych, zostaną ponownie załadowane na konto użytkownika.

Wersja gry Crossout, dostępna w ramach Early Access, zawiera wszystkie ostatnie poprawki, w tym nowe misje PvE oraz dodatkowe mapy:

  • Eskorta Konwoju
  • Napad
  • Kontrola Mapy 17

Pakiet Westland Warrior został wyceniony na 29,99 dolarów, 24,99 funtów lub 29,99 euro i można go nabyć w oficjalnym sklep Steam.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie