Counter-Strike 2 może ukazać się niezwykle szybko

Counter-Strike 2 może mieć premierę niezwykle szybko
Newsy PC

Nie znamy daty premiery Counter-Strike 2, ale Valve dość jawnie zapowiada możliwość rychłego debiutu gry. Nawet… w przyszłym tygodniu.

CS2 wyciekał przez długi czas, ale finalnie gra została zapowiedziana. Dla “profesjonalistów” i esportowców może to być drastyczna zmiana względem poprzedniczki, bo Valve nie tylko naprawia największe problemy z grą, ale i kompletnie zmienia jej kod sieciowy oraz przedstawia nowe funkcje. Nic więc dziwnego, że gracze nie mogą doczekać się premiery tej pozycji. Niestety, Valve wciąż nie pokusiło się o datę premiery.

Wygląda jednak na to, że gra ma szansę ukazać się szybko. I to bardzo szybko. Tak bardzo, że nawet w przyszłą… środę! Tak przynajmniej wynika z tajemniczego wpisu konta CS2 na Twitterze, który nie pozostawia zbyt wiele miejsca na interpretację.

“Co robicie w następną środę?” – pytają nas twórcy Counter-Strike 2. Nie wiemy jak dla Was, ale dla mnie zalatuje to mocno datą premiery gry. W komentarzach i w internecie jest wiele podobnych opinii, także nie tylko ja tak uważam. CS2 ma więc szansę trafić na rynek już w środę 27 września 2023 roku. Jeżeli nie, to… to ja nie wiem.

CS2 zaoferuje nie tylko ulepszone granaty dymne. Możemy spodziewać się ulepszonego silnika graficznego, zmiany do praktycznie każdej mapy, lepszego kodu sieciowego i generalnie sporo poprawek do praktycznie każdego elementu gry. Jeżeli się uda, sami przetestujecie to już za niecały tydzień.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie