Control - protagonistka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Control ma być od dziś dostępne do odebrania za darmo

Najnowszy przeciek wskazuje, że od dziś będzie można zgarnąć za darmo Control. Wiarygodny informator ujawnił rozdawnictwo gry Remedy.

Jak co czwartek, tak i dziś Epic Games rozda graczom kolejny tytuł. W zeszłym tygodniu było to Frostpunk, a tym razem najpewniej otrzymamy hit od Remedy.

Użytkownik mydealz.de, Zquarefish, dodał wstawkę, w której informuje, że Control będzie kolejną grą rozdawaną przez Epic Games. Jeśli śledzicie przecieki o darmówkach Epica, z pewnością kojarzycie tego jegomościa. Zquarefish ujawnił całą masę wcześniejszych gier za darmo od Epic Games. Bardzo wątpię, aby tym razem miał się pomylić. Przekonamy się o godzinie 17:00, kiedy to gra powinna zostać udostępniona.

Dodatkowo Control było już rozdawane abonentom PS Plus i pojawiło się w Xbox Game Pass. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby teraz trafiło jako darmówka do Epic Games Store. Chyba nikt by się o to nie obraził, bowiem jest to wyjątkowo intrygująca produkcja.

Tytuł Remedy to gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Protagonistka przemierza w niej ciasne korytarze tajemniczego budynku i walczy z zastępami przeciwników. Używa do tego różnorodnego uzbrojenia i paru potężnych mocy. Na wyróżnienie zasługuje też pokręcona fabuła i prześliczna oprawa wizualna.

W moim mniemaniu jest to świetna gra, którą warto sprawdzić. Szczególnie, jeśli mamy okazję zrobić to za darmo. Trzymam kciuki, żeby Zquarefish i tym razem się nie mylił.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się