Control ma być od dziś dostępne do odebrania za darmo

Control - protagonistka
PC

Najnowszy przeciek wskazuje, że od dziś będzie można zgarnąć za darmo Control. Wiarygodny informator ujawnił rozdawnictwo gry Remedy.

Jak co czwartek, tak i dziś Epic Games rozda graczom kolejny tytuł. W zeszłym tygodniu było to Frostpunk, a tym razem najpewniej otrzymamy hit od Remedy.

Użytkownik mydealz.de, Zquarefish, dodał wstawkę, w której informuje, że Control będzie kolejną grą rozdawaną przez Epic Games. Jeśli śledzicie przecieki o darmówkach Epica, z pewnością kojarzycie tego jegomościa. Zquarefish ujawnił całą masę wcześniejszych gier za darmo od Epic Games. Bardzo wątpię, aby tym razem miał się pomylić. Przekonamy się o godzinie 17:00, kiedy to gra powinna zostać udostępniona.

Dodatkowo Control było już rozdawane abonentom PS Plus i pojawiło się w Xbox Game Pass. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby teraz trafiło jako darmówka do Epic Games Store. Chyba nikt by się o to nie obraził, bowiem jest to wyjątkowo intrygująca produkcja.

Tytuł Remedy to gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Protagonistka przemierza w niej ciasne korytarze tajemniczego budynku i walczy z zastępami przeciwników. Używa do tego różnorodnego uzbrojenia i paru potężnych mocy. Na wyróżnienie zasługuje też pokręcona fabuła i prześliczna oprawa wizualna.

W moim mniemaniu jest to świetna gra, którą warto sprawdzić. Szczególnie, jeśli mamy okazję zrobić to za darmo. Trzymam kciuki, żeby Zquarefish i tym razem się nie mylił.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie