Combat Arms – nowa aktualizacja w średniowiecznych klimatach

Oprócz tego specjalne wydarzenia, przedmioty i wiele więcej.

Sieciowy shooter Combat Arms otrzymał nowe, osadzone w średniowiecznej scenerii pole bitwy – Castle Storm. Z okazji aktualizacji w grze odbędą się specjalne wydarzenia oraz pojawią się nowe przedmioty.


Po nieudanej próbie infiltracji bazy wojskowej Creed, jednostka Joint Special Forces chroni się przed wrogiem w pobliskim zamku. Twierdza, która była świadkiem wielu średniowiecznych bitew, posłuży jako pole ostatecznej konfrontacji pomiędzy Joint Special Forces, a ich odwiecznym wrogiem Creed.

Na mapie Castle Storm gracze będą walczyć przeciwko ukrywającym się w starym zamku wrogom. To pole bitwy obejmuje zarówno otwartą przestrzeń, idealną do wymiany ognia, jak i wąskie, dobrze ukryte zakamarki, które mogą posłużyć do zaskoczenia przeciwnika.

W celu uczczenia dodatku Castle Storm w grze odbędzie się seria wydarzeń specjalnych, w których do zdobycia będzie szereg nagród za osiągnięcia. Gracze, którzy spędzą na nowej mapie przynajmniej 50 minut, zdobędą dwie wizjonerskie bronie, a weterani Combat Arms otrzymają dostęp do prawdziwego arsenału w postaci MYST-Weapon I i MYST-Weapon IV.

W czerwcu powróci uwielbiane przez graczy wydarzenie Scorpion vs. Spiders, w którym zarówno drużyna wygranych jak i przegranych zdobędzie cotygodniowe nagrody.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet