Darmowy FPS doczeka się tylu zmian, że… trzeba mu zmienić tytuł

Ogromne nowości!

Nexon ogłasza, że 21 czerwca, popularny FPS Combat Arms przejdzie zupełną metamorfozę, za sprawą której pole bitwy zmieni się nie do poznania. Nowościom wprowadzonym w grze i sukcesowi niedawnej bety Operation Janus będzie towarzyszył rebranding na Combat Arms: Reloaded dla podkreślenia udoskonalonego designu produkcji.

Kompleksowa aktualizacja wprowadza znaczące zmiany w najważniejszych partiach gry m.in. w systemie rozgrywki czy arsenale broni:

  • Ulepszenie balansu broni i ekwipunku: uzbrojenie w grze przejdzie gruntowne zmiany – wyrównano różnice między starszym, a nowszym typem broni, zapewniając, że żaden typ znacząco nie przewyższy innych siłą rażenia.
  • Usprawnienie arsenału: arsenał w Combat Arms: Reloaded zostanie znacząco usprawniony, co pozwoli na szybsze i łatwiejsze przygotowanie do walki.
  • Zoptymalizowany interfejs użytkownika: zwiększono przejrzystość informacji dotyczących arsenału w Combat Arms: Reloaded, aby dać graczom możliwość świadomego wyboru uzbrojenia i planowania rozgrywki.
  • Czat głosowy i matchmaking: Combat Arms: Reloaded od teraz będzie oferowało czat głosowy i sprawniejsze łączenie się w klany, co uprzyjemni zabawę z przyjaciółmi oraz ułatwi nawiązywanie nowych znajomości w grze.

To tylko zarys wielu zmian w Combat Arms: Reloaded, które zostaną ujawnione wkrótce.

Przypominamy, że w Combat Arms nie ma żadnych opłat. Grę można ściągnąć i grać w nią za darmo. Combat Arms posiada również mnóstwo opcji dostosowywania postaci, przedmiotów czyniących rozgrywkę wygodniejszą, itp. Przedmioty takie kupić można za GP (walutę z gry) lub NX (wirtualną walutę Nexon). Waluta GP jest darmowa i zdobywana po każdym ukończonym meczu. Zakup NX jest opcjonalny i nieobowiązkowy do wejścia do gry.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.