Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

CoD Warzone 5. sezon. Szczegóły zawartości i data startu

Już od 5 sierpnia godz. 8:00 będzie dostępny piąty sezon w Call of Duty Warzone. Oto co nowego wprowadza.

Największą nowością 5. sezonie Call of Duty Warzone będzie otwarcie stadionu na mapie Verdansk. Ta dodatkowa przestrzeń może naprawdę urozmaicić rozgrywkę. Dostępne będzie także nowe wnętrze dworca kolejowego, a także stale poruszający się pociąg towarowy. Co ciekawe, ów pociąg będzie mógł się stać mobilną bazą operacyjną.

To jednak nie wszystko. W CoD Warzone pojawią się nowe Karnety Bojowe i sporo darmowej zawartości. Przy okazji startu 5. sezonu, twórcy gry pokazali nowy zwiastun gry.

Ponadto na graczy będzie czekać też aktualizacja do najnowszego Call of Duty Modern Warfare. Gracze zapoznają się z czterema nowymi mapami do trybu wieloosobowego, nowym doświadczeniem w Wojnie Naziemnej, dwiema mapami 6 vs 6 i mapą trybu Strzelanina, stworzoną do szaleńczej walki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%