Saga toczy się dalej. Zakończono już zdjęcia do 5. sezonu Cobra Kai

fragment plakatu promującego 4. sezon Cobra Kai
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Choć nadal czekamy na premierę 4. sezonu Cobra Kai, twórcy potwierdzają, że zakończyli już zdjęcia do kolejnej, 5. już odsłony.

Ekipa serialu pracowała nad tym od września, a dziś wiemy już na pewno, że zdjęcia zakończono. Informację potwierdził Jon Hurwitz, showrunner produkcji. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że w istocie nadal czekamy na premierę najnowszej odsłony serialu. Tak szybkie ukończenie zdjęć do następnej odsłony produkcji daje nadzieję na to, że pomiędzy nadchodzącymi sezonami nie minie dużo czasu.

4. sezon Cobra Kai zapowiada się jak na razie bardzo interesująco. Do produkcji ma wrócić bowiem Terry Silver (w tej roli ponownie Thomas Ian Griffith), aby pomóc młodzieży związanej z tytułowym dojo sięgnąć po zwycięstwo w turnieju All Valley. To właśnie na tych zmaganiach ma się oprzeć fabuła nadchodzącego sezonu. Reprezentanci każdego dojo są bowiem bardzo zdeterminowani, aby wygrać, a tym samym ochronić całą swoją ekipę.

Najnowsze odcinki serialu pojawią się na platformie Netflix 31 grudnia.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie