4. sezon Cobra Kai na pełnym zwiastunie. Johnny i Daniel staną przed nowym wyzwaniem

aktorzy serialu Cobra Kai
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował już pełny zwiastun 4. sezonu Cobra Kai. Johnny’ego i Daniela czeka tu ogromne wyzwanie, do którego będą musieli stanąć razem.

Dużo mamy dziś dla Was zwiastunów. Swoje trzy grosze dorzuciły produkcje prezentowane podczas The Game Awards, jednak Netflix też nie pozostaje w tyle. Na platformie zobaczycie m.in. najnowszy koreański serial The Silent Sea, ale także 4. już sezon Cobra Kai. Wygląda na to, że czeka nas sporo emocji; zobaczcie zresztą sami:

https://www.youtube.com/watch?v=o1tKFAJ3oOA

Nowa odsłona przedstawi młodych adeptów karate w turnieju All Valley. Stawka jest jednak wyższa, niż mogłoby się wydawać. Postaci bowiem walczą o być albo nie być swojego dojo, a taka strata byłaby druzgocząca nie tylko dla młodych, lecz również dla Daniela i Johnny’ego. Dotychczasowi przeciwnicy muszą więc zagryźć zęby i stanąć ramię w ramię do walki. Jak wszystko się potoczy? Dowiemy się już w dniu premiery, a ta odbędzie się 31 grudnia 2021 na platformie Netflix.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie