Co w drugim DLC do Śródziemie: Cień Mordoru? Oto szczegóły

Czeka nas powrót do krainy cieni.

Drugie DLC do Śródziemie: Cień Mordoru – o nazwie The Bright Lord – zaoferuje nowy tryb wyzwań, 10 świeżutkich misji oraz grywalnego bohatera, którym będzie Celebrimbor. Jeśli nie pamiętacie, to elf i towarzysz Taliona z podstawowej kampanii.

Niestety nie dostaniemy nowych terenów do eksploracji, lecz jeszcze raz powrócimy do Mordoru. Celebrimbor będzie mógł skorzystać z mocy teleportacji, uzdrawiania oraz Jedynego Pierścienia. Dzięki niemu staniemy się niewidoczni i bez problemu wymkniemy spod wrogich mieczy.

Celebrimbor będzie się odróżniał od Taliona większą siłą oraz zwinnością. Z drugiej strony nowy bohater nie będzie tak wytrzymały, jak jego towarzysz.

Twórcy zapowiadają, że wrogowie również zostaną dopaleni. Szykujcie się zatem na jeszcze trudniejszych przeciwników. Na ich czele stanie Sauron, z którym oczywiście przyjdzie nam się zmierzyć.

Kiedy dostaniemy dodatkową zawartość? Co prawda nie potwierdzono daty premiery, lecz w zeszłym roku wspomniano, że DLC zadebiutuje 10 marca. Właściciele przepustki sezonowej pobiorą je za darmo. Reszta graczy zapłaci około 36 złotych.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: