Kolekcja Klasyki – 9 nowych gier w niezłych cenach. The Evil Within, Fallout 3 GOTY, Dishonored…

Kolekcja Klasyki – 9 nowych gier w niezłych cenach. The Evil Within, Fallout 3 GOTY, Dishonored…
Newsy PC Polecamy

Zobaczcie, co trafi jeszcze w tym miesiącu do pomarańczowych pudełek.

Cenega informuje, że 16 września Pomarańczowa Kolekcja Klasyki zostanie wzbogacona aż o 9 nowych tytułów. W serii ukażą się: Brink: Complete Pack, Dishonored, Doom Classic Complete, Fallout 3 Game of the Year Edition, Fallout: New Vegas Ultimate Edition, Rage, Śródziemie: Cień Mordoru, The Evil Within oraz Twierdza: Krzyżowiec 2.

Tytuły: Fallout 3 Game of the Year Edition, Śródziemie: Cień Mordoru i Twierdza: Krzyżowiec 2 będą dostępne w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej. W wersji z polskimi i angielskimi napisami do wyboru dostępne będą: Brink Complete Pack, Dishonored, Fallout: New Vegas Ultimate Edition, Rage i The Evil Within. W wersji angielskiej dostępny będzie Doom Classic Complete.

Każdą z gier będziemy mogli kupić za 34,99 zł/sztuka i jeśli macie ochotę sięgnąć po któryś z tytułów, zamówienia przedpremierowe można już składać w sklepie muve.pl.

Brink Complete Pack – to wciągająca strzelanina, która łączy różne tryby w jeden nieprzerwany ciąg akcji, dzięki czemu możesz rozwijać swoją postać grając w pojedynkę, wspólnie z przyjaciółmi lub przeciwko nim. Brink serwuje mieszankę dynamicznych pól bitewnych, szeroki wachlarz możliwości edycji postaci i innowacyjnego systemu sterowania, która sprawi, że przyjdziesz po dokładkę. Wydanie Kompletne zawiera dodatki: Agents of Charge, Doom®/Psycho Combo Pack oraz Fallout®/Spec Ops Combo Pack.

Dishonored – zdobywca ponad 100 tytułów gry roku – to wciągająca pierwszoosobowa gra akcji, w której wcielasz się w zabójcę o zdolnościach nadprzyrodzonych, powodowanego żądzą zemsty. Dzięki elastycznemu systemowi walki w Dishonored, możesz kreatywnie eliminować swoje cele, łącząc zdolności nadprzyrodzone, broń i niespotykane gadżety, będące do Twojej dyspozycji. Ścigaj swoich wrogów pod osłoną mroku lub bezwzględnie zaatakuj ich wprost, z podniesioną przyłbicą. Wynik każdej misji zależy od wyborów, jakie podejmujesz.

Doom Classic Complete – Odkurz swoje BFG i ruszaj do ostatecznego starcia z siłami piekieł. DOOM Classic Complete zawiera kultowe strzelanki, które dały początek całemu gatunkowi FPP: DOOM (z dodatkowym epizodem „Thy Flesh  Consumed”), DOOM II (z dodatkowymi epizodami „No Rest for the Living” i „The Master of Levels”) oraz FINAL DOOM.

Fallout 3 Game of the Year Edition – Dzięki edycji Fallout 3: Game of the Year poznasz najczęściej nagradzaną grę 2008 roku jak nigdy dotąd. Stwórz swojego bohatera i wejdź do niesamowitego, postapokaliptycznego świata, w którym każda chwila jest walką o przetrwanie. Edycja Fallout 3: Game of the Year zawiera wszystkie 5 pakietów dodatkowych: Operacja Anchorage, Dzióra, Broken Steel, Point Lookout i Statek kosmiczny Zeta!

Fallout: New Vegas Ultimate Edition – Kolejna część uwielbianej serii przenosi graczy do miasta New Vegas – miejsca pełnego marzycieli i desperatów, podzielonego przez zwalczające się frakcje, rywalizujące o wpływy w tej pustynnej oazie. Oto miejsce, gdzie odpowiednia osoba z odpowiednią spluwą może być kowalem swojego losu i przy okazji zyskać śmiertelnego wroga. Albo dwóch. Wydanie zawiera wszystkie 6 DLC: Krwawą forsę, Szczere serca, Smutki Starego Świata, Drogę przez Pustkowia, Arsenał Zbrojmistrzów i Wyposażenie Kuriera.

Rage – Ludzkość stara się podnieść z upadku po uderzeniu asteroidy w Ziemię. Ukryci w kriogenicznych łodziach ratunkowych, ocaleni pojawiają się na zniszczonej powierzchni po latach od katastrofy. Część ludzkości przetrwała też w walczących o przetrwanie osadach lub zdziczałych klanach bandytów, a przerażające mutanty przemierzają wymarłe miasta. Zaś tajemniczy, tyranizujący rząd jest w trakcie polowania… na ciebie.

Śródziemie: Cień Mordoru – Wkrocz do wciąż zmieniającego się świata gry Śródziemie: Cień Mordoru, dokonaj zemsty i nagnij Mordor do swojej woli. Wszystko zaczyna się od powrotu Saurona do Mordoru, kiedy jego czarni kapitanowie dokonują egzekucji na strażnikach Czarnej Bramy. Wciel się w postać Taliona, strażnika, który traci rodzinę i wszystko, co jest mu drogie, a następnie zostaje wskrzeszony przez tajemniczego, mściwego upiora. Dokonaj osobistej vendetty Taliona, poznaj tajemnicę upiora, odkryj pochodzenie pierścieni i zmierz się z najpotężniejszym z wrogów.

The Evil Within – Tajemnicze siły dokonują rzezi na grupie policjantów, a jedyny ocalały – Sebastian – wpada w pułapkę i traci przytomność. Po przebudzeniu odkrywa, że znajduje się w przytłaczającym i wypaczonym świecie, w którym ohydne stwory żerują wśród zmarłych. Sebastian musi się teraz zmierzyć z niewyobrażalnym strachem, odkryć, kto za tym wszystkim stoi… i przetrwać.

Twierdza: Krzyżowiec 2 – Długo oczekiwana, druga część kultowej gry strategicznej studia Firefly to niezwykle wciągająca symulacja budowy twierdzy. Możesz wcielić się w postać brutalnego rycerza – Krzyżowca lub arabskiego wojownika. Niosące śmierć wojska, machiny wojenne i pułapki pozwolą przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę. Twierdza Krzyżowiec II to połączenie gry strategicznej czasu rzeczywistego z rozgrywką polegającą na budowaniu miast, a wszystko to w scenerii skąpanej słońcem pustyni.

Źródło: Cenega

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie