Co twórcy questów do Wiedźmina 3 nie podoba się w Dragon Age: Inkwizycja?

Zgadzacie się z jego opinią?

Dragon Age: Inkwizycja zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy i okazało się prawdziwym sukcesem dla BioWare. Świadczyły o tym już pierwsze opinie o grze, w których rozpływano się nad magicznym i głębokim światem. Czy grając w Inkwizycję nie odnieśliście jednak wrażenia, że za dużo w niej zadań typu fetch quests, polegających na zwykłym zbieractwie, czyli przynoszeniu kolejnych przedmiotów kolejnym postaciom NPC?


Według Mateusza Tomaszkiewicza, czyli głównego twórcy zadań do Wiedźmin 3: Dziki Gon, tak właśnie jest. – Jak na mój gust, znajduje się tam za dużo zadań zbierackich. Lecz to nadal dobra gra. Mimo wszystko to zwiększa różnorodność, której nigdy za dużo w grach RPG – podzielił się Tomaszkiewicz swoją opinią na łamach niemieckiego Eurogamera.

Nasz rodak wyznał również, że w gronie jego ulubionych tytułów znajduje się Fallout: New Vegas oraz Gothic, w którym – podobnie jak w nadchodzącym Wiedźminie 3 – nie było skalowania poziomu potworów. Przypominamy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje już 19 maja i liczymy na to, że gra dostarczy nam naprawdę wielu niezapomnianych questów!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet