Patch 1.08 do Wiedźmina 3 już powstaje. CD Projekt RED ma radę na błędy w grze

Polskie studio informuje, że trwają prace nad kolejną aktualizacją Dzikiego Gonu. Co przyniesie ze sobą patch 1.08 do Wiedźmina 3?

Jeszcze nie zapomnieliśmy o łatce z numerkiem 1.07, a już dochodzą do nas słuchy o kolejnym patchu. Przypominamy, że po ostatnim, wprowadzającym do Wiedźmina 3 ponad 100 poprawek oraz nowe funkcje, nie wszystko wygląda w grze jak należy. Gracze narzekają czy to na spadki animacji, czy to na inne bugi, zauważone po instalacji łatki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do wcześniejszych newsów, dotyczących aktualizacji 1.07.


Jeden z graczy pyta teraz w serwisie Twitter, czy zobaczymy w tym miesiącu kolejną aktualizację, lub choćby hotfix do ostatniej łatki. – Obecnie pracujemy nad nowym patchem. Więcej informacji na ten temat zostanie ujawnionych w niedalekiej przyszłości – odpowiada Marcin Momot z CD Projekt RED.

Przedstawiciel polskiego studia ma również radę dla osób, które grając na PC natknęły się problemy po patchu 1.07. Jeśli bawimy się w Dziki Gon z zainstalowanymi modami, w grze mogą pojawić się błędy. Zatem prosty sposób na wyrzucenie bugów – wyrzucić mody. Oczywiście nie jest to rozwiązaniem każdego problemu w grze, lecz na pewno przy niektórych błędach pomoże.

Patch 1.08 do Wiedźmina 3 zapewne rozprawi się z bugami po ostatniej łatce i kto wie, czy nie wprowadzi kolejnych nowych funkcji. Dajcie znać w komentarzach, czego oczekujecie po nadchodzącej aktualizacji. Jakieś życzenia?

Patch 1.08 do Wiedźmina 3 już w drodze

Patch 1.08 do Wiedźmina 3
Patch 1.08 do Wiedźmina 3

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

44 Shares
Share44
+1
Tweet