Oceny 85/100. Możesz sprawdzić grę za darmo

Oceny 85/100. Możesz sprawdzić grę za darmo
Gry za darmo Newsy PC

Coś dla osób, które chcę się sprawdzić jako projektant wielkiej metropolii. 

Cities: Skylines możemy ograć za free w ramach darmowego weekendu na Steam. Gra została wydana w 2015 roku i została bardzo gorąco przyjęta przez graczy oraz recenzentów. Średnia ocen z 60 recenzji zebranych przez Metacritic mówi sama za siebie – 85/100. Również na Steam tytuł zbiera bardzo pozytywne opinie.

Cities: Skylines za darmo POBIERZ

Darmowe granie w Cities: Skylines już wystartowało (wystarczy znaleźć tytuł na Steam) i potrwa do godz. 21:00 w niedzielę czasu polskiego (11 lutego).

Premiery gier na luty. 15 tytułów, które rozgrzeją zimowe dni


Przy okazji akcji z Cities: Skylines, producent przygotował także zniżki dla tych, którzy zdecydują się zakupić grę. Wersja podstawowa została przeceniona o 75%, więc można ją dostać za 26,99 zł na Steam. Pakiet Deluxe gry Cities: Skylines kosztuje 35,74 zł i zawiera dodatkowo ścieżkę dźwiękową z gry, cyfrową książkę z grafikami koncepcyjnymi oraz pięć zabytków. Twórcy gry przygotowali również obniżkę pakietu zawierające wszystkie wydane do tej pory dodatki. Całość wyceniono na nieco ponad 200 zł, co stanowi obniżkę o 54%.

Cities: Skylines to niezwykle popularna gra strategiczna o zarządzaniu miastem. Produkcja zyskała spory rozgłos, zwłaszcza po tym, jak konkurencyjne Sim City nie spełniło oczekiwań graczy. Gra jest na rynku od 2015 roku, ale nadal potrafi wciągnąć na długie godziny. Jeśli macie wolny weekend, to powinniście mocno zastanowić się nad pobraniem gry. Gwarantujemy sporo naprawdę znakomitej zabawy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie