Ten horror jest za mocny dla Xboksa i Switcha, więc trafi tylko na PlayStation

Christmas Massacre nie trafi na Xbox i Switcha, bo jest za mocne
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Deweloperzy odpowiedzialni za Christmas Massacre z 2021 roku postanowili, że gra trafi na PS4 i PS5, ale posiadacze Xbox i Switcha obejdą się smakiem.

Puppet Combo poinformowało, że ich porąbana gra o morderczym Świętym Mikołaju jest za mocna i „zbyt szalona”. Nie trafi więc na Xbox i Nintendo Switch. Nie, jest zbyt szalona dla Xbox” i „Nie, jest zbyt szalona dla Switch„. To odpowiedzi dewelopera na pytania fanów o możliwej premierze na tych konsolach.

Gra przedstawia nam losy morderczego roznosiciela prezentów, Larry’ego. Ten instruowany jest przez opętane drzewko świąteczne, aby zabijał. Graficznie jest to produkcja stylizowana na PSX-a, więc może uwieść fanów retro klimatem i artystyczną stroną. Dość powiedzieć, że tytuł oryginalnie zadebiutował wyłącznie na Steam. z miejsca stał się indie hitem, ciesząc się „bardzo dobrymi” opiniami graczy.

Puppet Combo poinformowali, że 17 listopada 2023 roku doczekamy się debiutu na konsolach PlayStation. Gra nie wyjdzie na Xbox i Switch, jak już wspomniałem, choć nie jest wiadome, czemu tak się stało. Nigdzie nie znajdziemy wyjaśnienia słów dewelopera, którego wcześniejsze Cannibal Abduction trafiło na wszystkie trzy konsole i PC. Zdaniem twórców „tylko PlayStation” pozwala na gry, w których używa się miotacza ognia wobec dzieci czy zakonnic. Czekamy więc na kolejne informacje w sprawie powodów, dla których Christmas Massacre ominie dwie bardzo popularne konsole. Czy faktycznie nie dostała ona zielonego światła?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie