Chcesz pograć w Resistance przez sieć? Lepiej się pośpiesz

Już 8 kwietnia zniknie możliwość rozegrania meczów w trybie multiplayer.

Decyzja o zamknięciu serwerów dotyczy wszystkich trzech części. Nie jest to przypadek pierwszej produkcji, która zostanie pozbawiona wieloosobowych potyczek. Analogiczne działanie przeprowadzono już w stosunku do SOCOM: Confrontation i MAG. Serwery do gry Gran Turismo 5 zostaną natomiast zamknięte wraz z dniem 20 maja 2014 r. Wówczas fanom motoryzacji pozostanie jedynie tryb dla pojedynczego gracza, bądź sięgniecie po nowszą odsłonę z szóstką w tytule.


Resistance to seria gier FPS studia Insomniac Games osadzonych w realiach sience-ficion. Fabuła koncentruje się wokół konfliktu między rasą Chimera, która najechała planetę Ziemia a mieszkańcami naszego globu. Wcielamy się w niej w żołnierza, starającego się powstrzymać agresorów. Każda z odsłon była ciepło przyjęta przez graczy i recenzentów, oferując sporą dawkę grywalności i dynamiczną akcję.

Można podejrzewać, że wraz z coraz większą popularnością konsoli PlayStation 4, decyzje o zamykaniu trybów multi (online) tytułów na PS3 będą coraz częstsze

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet