CD Projekt RED: Dzisiaj mam dla Was konkretną datę

CD Projekt RED: Dzisiaj mam dla Was konkretną datę
Newsy PC PS4 XOne

Przedstawiciel CD Projekt RED pisze na oficjalnym forum Gwinta, że gracze coraz częściej pytają, kiedy zakończy się aktualnie trwający sezon rozgrywki rankingowej. Miały być dwa miesiące, a te już przecież minęły.

Na szczęście, ważny dla fanów karcianki termin został już ujawniony. Znajdziecie go w poniższym komunikacie od RED-ów.

Deweloper zdradza jeszcze jedno: Mamy też coś dla tych z Was, którzy poważnie myślą o rywalizacji w GWINCIE. Planujemy wprowadzić nowy tryb rankingowy, przeznaczony dla graczy, którzy zgromadzą ponad 4200 punktów rankingowych (lub 20 lub 21 rangę) przed końcem tego sezonu. Nie mogę zdradzić nic ponad to, ale pnijcie się do góry w rankingu i czekajcie na wieści z gamescomu!

Kiedy koniec aktualnego sezonu w Gwincie? CD Projekt RED tłumaczy:

Dzisiaj mam dla Was konkretną datę – obecny sezon rankingowy zakończy się 27 sierpnia o północy czasu polskiego. To oznacza, że nadal macie trochę czasu, aby popracować nad pozycją w rankingu. A warto!

Po pierwsze – czekają na Was nagrody! Wraz z końcem sezonu, najlepsi gracze z tabeli otrzymają unikatowe ramki, tytuły, a także awatar ukazujący Imleritha (bez hełmu, co stanowi widok niezwykły, bo on bardzo rzadko wychodzi gdziekolwiek bez niego).

Gwint
Gwint

Po drugie – jedna trzecia Waszych punktów rankingowych wywalczonych w tym sezonie przejdzie na kolejny, co wpłynie na rangę, z którą go rozpoczniecie. Innymi słowy, każdy punkt jest na wagę złota!

Gwint
Gwint
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie