Castlevania od Netflix - bohaterowie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Castlevania od Netflix – 4 sezon z krwistym, soczystym trailerem

Castlevania od Netflix wkrótce uraczy nas nowym, finałowym sezonem. Ostatni fragment opowieści otrzymał bardzo dobry zwiastun.

Mało jest dobrych, filmowych i serialowych adaptacji gier wideo. Te nowsze można policzyć na palcach jednej ręki niezbyt wprawionego drwala i jedną z nich bez wątpienia jest serial Castlevania od Netflix. To bardzo dobra i klimatyczna adaptacja, która podchodzi z należytym szacunkiem do materiału źródłowego.

Show jest z nami już od kilku ładnych lat i powoli zmierza do końca. 13 maja otrzymamy ostatni, czwarty sezon, który zwieńczy dotychczasową opowieść. Co więcej, Netflix nie zostawi kury znoszącej złote jaja i w planach są spin-offy kultowej marki.

W zeszłym roku otrzymaliśmy kilka ujęć z najnowszego sezonu, a teraz na kanale YouTube Netflixa pojawił się świetny zwiastun. Jak na Castlevanię przystało, nie mogło zabraknąć wszechobecnego mroku, krwi, morderczych bestii i długich płaszczy. Fani growego uniwersum zdecydowanie mają na co czekać.
Trailer możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli jednak czekacie na gry ze świata Castlevanii, być może niedługo również otrzymacie dobre wieści. Ptaszki ćwierkają, że Konami chce udostępnić swoją markę innym twórcom, co zdecydowanie dałoby jej szansę na wielki powrót. Dodatkowo spora popularność serialu również może na to wpłynąć. Mimo wszystko, musimy trochę poczekać na ewentualne potwierdzenie tych obiecujących plotek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się