Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Castlevania: Lords of Shadow 2 oczaruje nas oprawą na PC

Twórcy gry ze studia MercurySteam zapewniają, że komputerowa edycja gry prezentuje się naprawdę świetnie.

Zanim użytkownicy blaszaków wrzasną „hura” z radości, czas na chwilę refleksji, która ostudzi ten zapał. Należy bowiem wspomnieć, że PC w tym pojedynku nie staje w szranki z nowoczesnymi konsolami-PS4 i Xbox One a ich leciwymi poprzednikami. Trudno więc nie uśmiechnąć się ironicznie, słysząc, że właściciele nowoczesnych pecetów, mogą liczyć na grafikę lepszą niż na Xbox 360 i PS3, które premierę miały w 2005 i 2006 roku…

Jeśli nie możecie się doczekać kontynuacji przygód Gabriela Belmonta, rzućcie okiem na gameplay pochodzący z dema:


Gra Castlevania: Lords of Shadow 2 nie jest póki co tworzona pod kątem najnowszych maszyn Sony i Microsoftu. Pozostaje się przynajmniej cieszyć, że wspomniana pozycja zostanie wydana równocześnie na trzy platformy i miłośnicy klawiatur nie dostaną po raz kolejny kiepskiej konwersji z konsol, że wystarczy chociażby wspomnieć o ostatnio wypuszczonym Metal Gear Solid Revengeance.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%