Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Captain Toad: Treasure Tracker na Nintendo Switch i 3DS-a

Gracze, którzy lubią logiczne produkcje, powinni być zadowoleni.

W sieci wylądował nowy zwiastun gry Captain Toad: Treasure Tracker, która już 13 lipca trafi na Nintendo Switch oraz przenośną konsolkę 3DS. Produkcja już wcześniej zadebiutowała na Wii U, teraz jak widać przyszedł czas na kolejne sprzęty Nintendo.

Wersja na Switch oraz 3DS będzie nieco wzbogacona w porównaniu do poprzedniej edycji. Gracze otrzymają dodatkowe poziomy inspirowane Super Mario Odyssey.

Jeśli więc lubicie gry logiczne, to z pewnością będzie to dla Was dobra produkcja, tym lepsza, jeśli z grą nie spotkaliście się w przypadku Wii U.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się