Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

30 sekund, które przekonają Was do zakupu Captain Toad: Treasure Tracker

Zwiastun dla całej rodziny.

Captain Toad: Treasure Tracker jest już do pobrania w eShopie, więc każdy, który szuka dobrej zabawy, może zapoznać się z wersją na Nintendo Switch oraz 3DS. Jeśli nie jesteście przekonani do tej gry, mamy dla Was dwa wyjścia. Zapoznajcie się ze zwiastunem poniżej, albo pobierzcie demo, które waży nieco ponad 200 MB.

Znakomita platformówka od Nintendo tym razem ląduje na Switch oraz 3DS. Popularna postać grzybka o imieniu Toad z pewnością dostarczy graczom wiele dobrej zabawy.

Gra jest platformówką z elementami logicznymi. Gracz musi się wykazać sprytem i doprowadzić grzybka w wyznaczone miejsce na planszy.

Jeśli więc lubicie łamigłówki, to ta gra z pewnością jest dla Was!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się