Capcom wskrzesza klasyczne serie?

marvel-vs-capcom-infinite
Newsy PC PS4 XOne

Sprawdźcie, co szykuje producent.

Już w przyszłym roku ukaże się bijatyka Marvel vs. Capcom: Infinite, ale premiera tej produkcji to podobno tylko jeden z kilku powrotów legend które szykuje japoński deweloper. Poprzednia część z serii Marvel vs. Capcom zaliczyła swój debiut w 2012 roku, ale była jedynie zlepkiem poprzednich gier z tego cyklu. Poza nowymi premierami dużych tytułów, Capcom ma w planach wskrzesić serie, które w ostatnich latach nie miały nowych części i w pewnym stopniu zostają nieaktywne – czytamy w informacji od wydawcy.

O jakie serie chodzi, możemy się tylko domyślać, albowiem japońska firma ma na swoim koncie sporą ilość tytułów. Na pewno nie chodzi tutaj o Resident Evil, Street Fighter, Dead Rising czy Monster Hunter, bo te cykle pozostają cały czas aktywne i są dalej rozwijane. Jednak Capcom ma w zanadrzu sporą ilość tytułów, o których nie było mowy od dobrych paru lat: Lost Planet, Dino Crisis, Okami, Darkstalkers, Bionic Commando czy Dragon’s Dogma.

Jeśli chodzi o samo Marvel vs. Capcom: Infinite, to gra będzie miała swoją premierę pod koniec 2017 roku i ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie