Call of Juarez: Gunslinger za darmo. To jedna z najlepszych gier od Techlandu

call of juarez gunslinger za darmo
PC

Świetny prezent z okazji 30. urodzin polskiego Techlandu. Deweloper rozdaje za darmo swoje Call of Juarez: Gunslinger.

Do tej pory to jedna z najlepszych gier osadzonych w erze kowbojów.

Call of Juarez: Gunslinger za darmo

Gunslinger to być może trochę za mało doceniona ostatnia część cyklu od polskiego Techlandu. O ile pierwsze dwie gry były produkcjami “na serio”, o tyle Gunslinger utrzymany jest w raczej swobodnej stylistyce spaghetti westernu.

Polski deweloper, na którego Dying Light 2 czekamy z olbrzymią niecierpliwością, obchodzi właśnie swoje 30-lecie. Z tej okazji jedna z najciekawszych pozycji w dorobku twórców jest dostępna w bardzo atrakcyjnej promocji. Mianowicie – za darmo. Kompletnie. Bez żadnych kruczków.

Tytuł możecie przypisać do swojego konta na platformie Steam pod tym adresem. Obecnie recenzje gry w sklepie od Valve są “przytłaczająco pozytywne”, co tylko udowadnia, że faktycznie warto zainteresować się niezbyt długą przygodą na Dzikim Zachodzie.

Gunslinger zwraca też uwagę z innego względu – gra praktycznie w ogóle się nie zestarzała. Obrany styl graficzny (czyli cel-shading) skutecznie “odmładza” mający już ponad 7 lat tytuł. Do tego doświadczymy tu niektórych ciekawych rozwiązań związanych z mechaniką rozgrywki. No bo w mało której grze mamy okazję zręcznie uniknąć pocisku wymierzonego prosto w naszą głowę. Życzmy owocnych łowów!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie