Pobierajcie pliki i sprawdzajcie za darmo nowe Call of Duty [AKTUALIZACJA]

Pobierajcie pliki i sprawdzajcie za darmo nowe Call of Duty [AKTUALIZACJA]
Gry za darmo Newsy PC Polecamy!

Wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzącej bety.

Posiadacze komputerów PC będą mogli sprawdzić Call of Duty: WWII podczas otwartych testów beta, które będą trwały w dniach od 29 września do 2 października. Żeby wziąć udział w zabawie, nie musimy posiadać zamówienia przedpremierowego na grę, jak to było w przypadku testów na konsolach. Po prostu pobieramy pliki ze Steam i rozpoczynamy strzelanie.

Activision odpaliło już pre-load na betę Call of Duty: WWII PC, zatem możemy ściągnąć pliki, by być gotowym na rozpoczęcie testów. Wystarczy przejść na tę kartę w serwisie Steam, gdzie czeka na nas 19 GB danych do zassania.

10 premier gier w nowym tygodniu. Polski cyberpunk, sportowe emocje, zaskakująca zręcznościówka…

Zanim weźmiecie się za pobieranie, sprawdźcie jeszcze wymagania sprzętowe. Póki co, ujawniono jedynie minimalną konfigurację, którą podajemy poniżej [AKTUALIZACJA – zalecane wymagania już są – zajrzyjcie tutaj].

Jak czytamy na Steam, wszyscy uczestnicy bety otrzymają pakiet walki w becie po premierze Call of Duty: WWII w listopadzie.

Otwarta beta gry Call of Duty: WWII na PC da nam szansę wypróbować tryb wieloosobowy. Uczestnicy bety będą mogli sprawdzić zupełnie nowy tryb „Wojna”, który skupia się na celach i rozgrywce drużynowej. Gracze wezmą także udział w znanych z serii Call of Duty szybkich walkach na mapach w znanych z II wojny światowej miejscach, takich jak Pointe du Hoc i Ardeny. Wypróbujemy klika trybów, takich jak „Drużynowy deathmatch”, „Dominacja”, „Umocniony punkt” i inne.

Call of Duty: WWII beta PC – wymagania sprzętowe:

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows 7 64-Bit lub nowszy
  • Procesor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz lub równoważny
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • DirectX: Wersja 11
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
  • Miejsce na dysku: 25 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: DirectX Compatible

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie