Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Zapowiedź Call of Duty: World At War II jeszcze w tym roku? „To ściema”

Znany insider poddaje w wątpliwość ostatnie plotki.

Branżowy insider shinobi602 – który niejednokrotnie wyjawiał informacje, okazujące się później prawdą – odniósł się tym razem do nieoficjalnych informacji o nowym CoD. W sieci krążą bowiem słuchy, że studio Treyarch szykuje dla nas drugą część doskonale przyjętego World At War.

Ma o tym świadczyć m.in. plakat, który wyciekł do sieci. Mogliśmy na nim przeczytać, że Call of Duty: World At War II zostanie oficjalnie zapowiedziane 4 maja 2015 roku. Ten poster to Fake – daje do zrozumienia na Twitterze shinobi602.

Czy masz informacje, według których World At War II nie jest tegorocznym Call of Duty? – zapytał jeden z internautów. – Tak – odpowiada krótko insider. – Czy nowe CoD będzie sequelem? – padło kolejne pytanie. – Tak – ponownie odpowiada shinobi602. Jak sądzicie, o kontynuację którego CoD może chodzić?

Marzenie o World At War II zaczyna się niestety powolutku rozmywać i być może ostatnie słowa Raja Patel’a z Microsoftu były rzeczywiście zwykłym żartem. Przypominamy, że jasno zasugerował on, że World At War II zostanie zaprezentowane 4 maja, po czym szybko wycofał wszystko, co napisał.

Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne informacje ze strony Treyarch. Póki co, studio nie odsłania kart. Trzeba mieć również na uwadze, że choć informacje shinobi602 często okazywały się trafione, nie jest on ostateczną wyrocznią. Może więc jednak World At War II?

shinobi602-CoD-(1) shinobi602-CoD-(2)

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się