Kolejny sukces w walce z cheaterami w Call of Duty: Warzone i Vanguard

Call of Duty Warzone i Vanguard - Arthur
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wydawca Call of Duty: Warzone i Vanguard podzielił się kolejnym dużym sukcesem w walce z oszustami w swoich produkcjach. To sprawka nowego systemu anti-cheat, który wnikliwie poszukuje niepożądanego oprogramowania uruchomionego w tle.

Jak informowałem w ubiegłym tygodniu, nareszcie w Call of Duty: Warzone także zaimplementowano Ricochet, czyli specjalny system, który podczas grania aktywnie wypatruje niechcianych programów, które mogłyby ingerować w działanie gry. Ten był już od premiery dostępny w Vanguard, jednakże gracze battle royale’a musieli na niego dłuższą chwilę poczekać.

Czekanie jednak się opłacało, ponieważ wydawca obu produkcji podzielił się wczoraj świetną informacją. Legendarny ban hammer zawojował i dopadł aż 48 000 oszustów tylko we wtorek.

🔨 48K kont oszustów zostało zbanowanych wczoraj w #Warzone i #Vanguard dzięki #TeamRICOCHET.

Muszę przyznać, że za czasów Werdańska miałem sporo szczęścia do cheaterów i natrafiałem na nich bardzo rzadko. Niestety, to moje szczęście mnie opuściło po debiucie Caldery, ponieważ na oszustów spotykam już znacznie, znacznie częściej. Mam jednak nadzieję, że Ricochet stawi im czoła, a Activision regularnie będzie się chwaliło jeszcze większymi falami banów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie