Call of Duty Warzone - żołnierz

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy Call of Duty Warzone rozdają graczom miły prezent

Ostatnie event w Call of Duty Warzone nie poszedł po myśli twórców i graczy. Raven Software postanowiło zrekompensować swoim fanom problemy.

Jeśli regularnie gracie w Warzone, zapewne zauważyliście, że w grze niedawno trwało wydarzenie Hunt for Adler. Event przyniósł graczom wiele frustracji i problemów i był prawdziwą katastrofą. Zadania nie zaliczały się poprawnie, cele misji znikały i tak naprawdę okiełznanie błędów było większym problemem, niż same wyzwania. Co więcej, kłopotów nie wyeliminowano aż do samej końcówki eventu.

Studio Raven Software postanowiło wynagrodzić graczom komplikacje. Ogłoszono bardzo miłą rekompensatę. Od teraz do końca sezonu trzeciego, każdy gracz logujący się do gry otrzyma skórkę „Tortured & Rescued” dla Adlera. Po zalogowaniu, powinna ona być dostępna w menu personalizacji operatora.

Patrząc na skalę rzeczonych problemów Call of Duty Warzone, skórka zdaje się być bardzo przyjemnym wynagrodzeniem. Raven Software mogło po prostu przedłużyć wydarzenie o kilka dni, ale rozdawnictwo skórki zapewne podpasuje większej liczbie graczy.

Dodatkowo sam skin wygląda bardzo dobrze i choć nie będzie on zbyt unikatowy, z pewnością przypadnie do gustu niejednemu graczowi.

Trzeci sezon rozgrywek powinien zakończyć się w czerwcu. Macie więc całkiem sporo czasu na odebranie prezentu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%