Twórcy Call of Duty Warzone rozdają graczom miły prezent

Call of Duty Warzone - żołnierz
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ostatnie event w Call of Duty Warzone nie poszedł po myśli twórców i graczy. Raven Software postanowiło zrekompensować swoim fanom problemy.

Jeśli regularnie gracie w Warzone, zapewne zauważyliście, że w grze niedawno trwało wydarzenie Hunt for Adler. Event przyniósł graczom wiele frustracji i problemów i był prawdziwą katastrofą. Zadania nie zaliczały się poprawnie, cele misji znikały i tak naprawdę okiełznanie błędów było większym problemem, niż same wyzwania. Co więcej, kłopotów nie wyeliminowano aż do samej końcówki eventu.

Studio Raven Software postanowiło wynagrodzić graczom komplikacje. Ogłoszono bardzo miłą rekompensatę. Od teraz do końca sezonu trzeciego, każdy gracz logujący się do gry otrzyma skórkę „Tortured & Rescued” dla Adlera. Po zalogowaniu, powinna ona być dostępna w menu personalizacji operatora.

Patrząc na skalę rzeczonych problemów Call of Duty Warzone, skórka zdaje się być bardzo przyjemnym wynagrodzeniem. Raven Software mogło po prostu przedłużyć wydarzenie o kilka dni, ale rozdawnictwo skórki zapewne podpasuje większej liczbie graczy.

Dodatkowo sam skin wygląda bardzo dobrze i choć nie będzie on zbyt unikatowy, z pewnością przypadnie do gustu niejednemu graczowi.

Trzeci sezon rozgrywek powinien zakończyć się w czerwcu. Macie więc całkiem sporo czasu na odebranie prezentu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie