Call of Duty: Warzone – sezon 5. Pierwszy filmik i data startu

Jeśli czekacie na nowy sezon w Call of Duty: Warzone, możecie zerknąć na krótki teaser potwierdzający przyjazd pociągu do Verdańska.

Choć sporo ostatnio piszemy o Call of Duty 2020 – które jeszcze nie zostało oficjalnie zapowiedziane, lecz jest już w fazie testów – pamiętamy oczywiście o obecnych odsłonach Modern Warfare oraz Warzone, czekających na kolejny sezon rozgrywek. Ten zwiastuje poniższy filmik, który otrzymał od twórców gry streamer o pseudonimie Nickmercs.

Call of Duty: Warzone – sezon 5 – nadjeżdża pociąg

Krótki teaser nie jest może obfity w treść, ale potwierdza wcześniejsze przecieki, według których do Verdańska wjedzie pociąg z wyposażeniem. Oprócz tego na filmiku widnieje data 5 sierpnia. Jest to dzień, w którym kończy się obecny Battle Pass, zatem właśnie wtedy powinniśmy spodziewać się startu nowego sezonu, lub chociaż jego konkretnej prezentacji.

Warto wspomnieć, że potwierdzony właśnie przeciek wspominał nie tylko o pociągu. Oprócz tego, w grze ma zostać otwarty stadion piłkarski. Chętni będą mogli zgarnąć na nim loot, jeśli oczywiście wygrają z przeciwnikami.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: