Rambo w Call of Duty Warzone

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Rambo wkrótce zapoluje na graczy Warzone. Teaser zdradza datę debiutu

Fani klasyki kina akcji mogą już ostrzyć noże i szykować łuki. Rambo oficjalnie zmierza do Call of Duty Warzone i wiemy, kiedy należy się go spodziewać.

Od paru dni Activision sugeruje, że w Warzone pojawi się nie kto inny, jak sam John Rambo. Postaci granej przez Sylvestra Stalonne chyba nie trzeba nikomu przedstawiać i myślę, że będziemy zgodni, że Rambo idealnie pasuje do założeń battle-royale od Activision.

Nie znaliśmy do tej pory daty pojawienia się postaci w grze, ale nowy teaser z Twittera Call of Duty wskazuje konkretny termin. Opis filmiku mówi jasno, że Rambo da o sobie znać już 20 maja. Najpewniej przed tym dniem poznamy więcej konkretów odnośnie dodania postaci do gry.

Już teraz możemy przypuścić, że bohater zostanie grywalnym operatorem. Nikt się chyba nie zdziwi, jeśli dodatkowo jego wprowadzenie zostanie okraszone specjalnym eventem. Co więcej, niewykluczone, że John Rambo pojawi się w Call of Duty Warzone w doborowym towarzystwie.

Niedawne doniesienia sugerują, że w Warzone pojawią się również takie tuzy kina akcji jak Terminator w wydaniu Arnolda Schwarzeneggera i John McClane ze Szklanej Pułapki. O ile są to tylko plotki, wydanie trio najpopularniejszych bohaterów efektownego kina brzmi całkiem sensownie.

W przypadku dwóch powyższych postaci nie otrzymaliśmy jednak żadnego oficjalnego potwierdzenia. Pewne jest jednak, że Activision szykuje nie lada gratkę dla miłośników kultowych akcyjniaków. Pozostaje tylko czekać na więcej konkretnych informacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się