call of duty warzone music legend - gwiazda rocka na koncercie z karabinem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Call of Duty: Warzone dostało bardzo dziwnego skina. Zagrasz w rytmie rocka

Activision dodało do Call of Duty: Warzone nowy zestaw przedmiotów kosmetycznych skupionych wokół tematyki muzyki rockowej. Między innymi zestaw zawiera schemat karabinu, który zmienia go w keytar.

Na przestrzeni ostatnich odsłon Call of Duty możemy w grach zaobserwować coraz to bardziej pomysłowe skórki. Na pewno tych w Warzone nie brakuje, a deweloperzy cały czas zasypują graczy kolejnymi pakietami. Tym razem do produkcji został dodany naprawdę nietypowy zestaw przedmiotów kosmetycznych, który między innymi łączy ze sobą karabin FFAR z keytarem. Dla niewtajemniczonych dopowiem, że mowa o instrumencie będącym nieślubnym dzieckiem keyboardu i gitary.

Powyższa animacja jest możliwa do zobaczenia podczas rozgrywki, kiedy zaczniemy oglądać naszą broń. Wtedy usłyszmy znaną z CoD Zombies melodyjkę „Alone” z mapy Die Mashine. Warto zaznaczyć, że wspomniany utwór zagramy każdemu graczowi wokół nas, dlatego nie polecamy grać na klawiszach w momencie, kiedy musimy chować się przed przeciwnikiem.

Call of Duty Warzone Music Legend Bundle - przedmioty kosmetyczne

Oczywiście nie jest to wszystko, co znajdziemy, kupując Music Legend Bundle. W pakiecie otrzymamy jeszcze skórkę Gwiazdy Rocka dla Wolfa, zegarek, skórkę pojazdu, nowy klakson i wiele więcej. Niestety, zestaw jest piekielnie drogi, bo kosztuje aż 2400 CP, czyli około 100 zł. Mimo to, wewnątrz znajdziemy masę świetnych przedmiotów, dlatego sporo graczy Call of Duty: Warzone z pewnością zdecyduje się na zakup. Bez wątpienia komicznie sprawdzi się w połączeniu ze skinem z Rambo, o którym w ostatnim czasie było niezwykle głośno.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się