Call of Duty Warzone - mordercze drzwi

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

W Warzone odnajdziemy już nie tylko morderczą oponę, ale także mordercze drzwi

W Call of Duty: Warzone odnaleziono niecodzienny błąd związany z konkretnymi drzwiami w grze. Gracze po wbiegnięciu w nie od razu zostają powaleni na ziemię lub giną.

Jak pewnie wiecie, w ostatnim czasie dodano do Call of Duty: Warzone nową zawartość opartą o filmy lat 80-tych. Nie zabrakło skinów z Rambo, a niektórym mógł umknąć fakt pojawienia się też morderczej opony w menu głównym z filmu z 2010 roku. Jak widać po tytule tego newsa, do gry trafiły także mordercze drzwi. Te oczywiście nie są niczym planowanym przez twórców, a jedynie przypadkowym błędem. Poniżej możecie zobaczyć ich działanie w akcji:

Warto nadmienić, że na ten moment odnaleziono na mapie Verdanska tylko jedną taką lokację z tym dziwnym bugiem. Gracze poprzedniej mapy powinni kojarzyć to miejsce jako dawne Quarry, a obecnie znajduje się tam wykopalisko soli. Jeżeli jesteście ostatnią osobą w Waszej drużynie i nie macie przy sobie sprzętu do reanimacji, to styczność ze wspomnianymi drzwiami zakończy się dla Was od razu śmiercią. W innym przypadku, powalą nas na podłogę, co pozwoli Wam jeszcze ewentualnie stanąć na nogi.

Choć powyższe wideo ma już 3 dni, omawiany w tym artykule błąd dalej znajduje się w Call of Duty: Warzone. Jestem jednak zdania, że już za niedługo deweloperzy powinni go usunąć, ponieważ ten należy do tych wyjątkowo krytycznych. Natknęliście się już na niego przypadkiem?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się