Darmowy weekend z Call of Duty: Vanguard potwierdzony. Nie za szybko?

Call of Duty Vanguard shipment (1)
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Activision oficjalnie poinformowało, że Call of Duty: Vanguard otrzyma darmowy weekend. W jego ramach gracze będą mogli sprawdzić wszystkie elementy trybu sieciowego produkcji.

Jeżeli nie jesteście przekonani do najnowsze CoD’a, wydawca udostępni Wam grę za darmo przez określony czas.

Call of Duty: Vanguard z darmowym weekendem

„Darmowe weekendy” w grach wideo nie są niczym nowym. Niektórzy wydawcy regularnie udostępniają swoje sieciowe tytuły na dwa dni dla wszystkich graczy za darmo. To w końcu świetny sposób na zdobycie kolejnych fanów i przekonanie potencjalnych klientów. Gracze zaś mogą mieć okazję do wypróbowania tytułu, którego zakupu nie byli pewni.

Dokładnie tak sytuacja wygląda z najnowszym wcieleniem serii Call of Duty. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Vanguard of Sledgehammer Games będzie kompletnie darmowe, począwszy od jutra do poniedziałku 22 listopada, godziny 19:00. Darmowy weekend startuje o godzinie 19:00, 18 listopada.

W ramach wydarzenia każdy może przetestować wszystkie elementy trybu multiplayer. Twórcy obiecują jednak, że cały progres zachowa się dla każdego gracza. Dzięki temu fani Warzone mogą przetestować nowe bronie, które niedługo trafią do cenionego Battle Royale.

Obejmuje to możliwość wypróbowania i podniesienia poziomu ponad trzech tuzinów broni, zanim pojawią się one w Warzone Pacific, tuzina Operatorów, dla których można odblokować nowy ekwipunek, pełne akcji playlisty z funkcją Combat Pacing oraz 17 głównych map, w tym Champion Hill i powrót ulubionej przez fanów lokacji Shipment.

Komunikat na blogu serii

Tak! Do gry powraca również uwielbiana mapa Shipment. Zdaniem deweloperów jest to wyłącznie początek tego, na co mogą liczyć fani w przyszłym roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie