Call of Duty: Modern Warfare III wypróbujemy za darmo przed premierą. Znamy daty

Call of Duty: Modern Warfare III do ogrania za darmo przed premierą
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare III nie zamierza porzucać idei otwartych betatestów. Dlatego też dowiedzieliśmy się, kiedy ogramy tytuł za darmo.

Sledgehammer Games wraz z Infinity Ward pracują nad czymś zupełnie nowym dla serii Call of Duty. Dostaniemy bowiem bezpośrednią kontynuację Modern Warfare II bez rocznej przerwy dla innej podserii. Dlatego też liczyć możemy na wiele, bo w końcu MWII okazało się naprawdę świetnym FPS-em. Jeżeli nie wiecie, czego się spodziewać, być może pomoże Wam w tym zaprezentowany na Gamescom 2023 gameplay. No i otwarte beta testy.

Te mają wystartować już 6 października i zakończą się 10 października 2023 roku. Niestety, w tym przypadku zagrają jedynie posiadacze PlayStation, z czego pierwsze dwa dni to “wczesny dostęp do bety”. Jeżeli macie Xboksy lub PC musicie poczekać do 12 października, a testy potrwają cztery dni (dwa pierwsze również z wczesnym dostępem). Gracze na konsolach Sony i PC zagrają za darmo, ale wszyscy z Xboksami muszą zainwestować co najmniej w plan Xbox Game Pass Core, aby móc wziąć w nich udział.

Okresy testowe Call of Duty: Modern Warfare III:

  • 6-7 października (wczesny dostęp PlayStation)
  • 8-10 października (otwarta beta PlayStation)
  • 12-13 października (wczesny dostęp na Xbox i PC, otwarta beta na PlayStation)
  • 14-16 października (otwarta beta dla wszystkich platform)

“Wczesny dostęp” oznacza tu jedynie graczy, którzy zamówili grę w przedsprzedaży. Oczywiście reszta nie zostanie kompletnie wykluczona. Jak widać powyżej, zagra każdy, ale będzie na to po prostu nieco mniej czasu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie