W Call of Duty: Modern Warfare II będziemy nie tylko strzelać, ale też porywać samochody

Call of Duty: Modern Warfare II pozwoli na porywanie samochodów
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W internecie pojawiły się nowe materiały wideo rzekomo z Call of Duty: Modern Warfare II. Przedstawiają one bardzo ciekawe mechaniki rozgrywki.

Samochody, łodzie czy helikoptery nie są żadną nowością dla fanów Call of Duty. Seria już od wielu lat próbuje przyciągnąć graczy różnorodnym gameplayem. Dlatego też między strzelaniem headshotów i przekradaniem się przez zastępy wrogów, możemy czasami pilotować lub prowadzić jakiś wehikuł.

W internecie pojawiły się nowe fragmenty z rozgrywki. Rzekomo pochodzą z Call of Duty: Modern Warfare II i najpewniej tak właśnie jest. Gra wygląda w zasadzie identycznie do tego, co znamy z poprzedniej części od Inifnity Ward. Deweloperzy najwyraźniej nie zamierzają wcale odświeżać swojej nowej (ale i tak sprawdzonej) formuły. Zamiast tego zapewne dorzucą nam parę drobnych nowości.

Filmiki z rozgrywką zaczęły krążyć po sieci, lecz szybko były usuwane. W końcu ktoś zebrał je w jedno wideo i umieścił na streamable. Wy nie musicie ich wyławiać, a wystarczy szybki rzut oka na poniższy materiał. Znajdziemy tam trzy różne fragmenty, z czego jeden, osadzony na autostradzie (lub jakiejś innej drodze) wydaje się najciekawszym.

Wymiana ognia między samochodami jest już klasyką, ale po chwili nasz bohater skacze do pojazdu przeciwników i… zaczyna go prowadzić, zajmując miejsce kierowcy. Perspektywa trzeciej osoby i możliwość prowadzenia pojazdów nie jest niczym aż tak nowym, ale wydaje się bardzo miłym urozmaiceniem rozgrywki. Co ciekawe, będziemy mogli strzelać i prowadzić naraz (no, prawie), a otoczenie bardzo dynamicznie reaguje na nasz samochód.

Następny fragment został nagrany z koszmarnym przybliżeniem, więc za wiele na nim nie widać. Na końcu możemy zaobserwować klasyczną misję wodną, w której trakcie eliminujemy przeciwników po cichu. Tym razem za pomocą rzucanych noży. Jeśli nie interesują Was przecieki, polecam zapoznać się z niedawno opublikowanym oficjalnym materiałem z gry.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie