Chcesz zagrać w Call of Duty: Modern Warfare II przed premierą? Wiemy już, co trzeba zrobić

Call of Duty: Modern Warfare II - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Activision ujawniło, co trzeba zrobić, aby zapoznać się z Call of Duty: Modern Warfare II przed premierą. Szykujcie się na seans… albo zamówienie przedpremierowe.

Jeśli chcecie zagrać w wersję beta, musicie obejrzeć online rozgrywki Call of Duty League Championship, które odbędą się 7 sierpnia. Po połączeniu kont i obejrzeniu transmisji powinniście otrzymać dostęp do bety Modern Warfare II.

Jeśli nie macie czasu na oglądanie rozgrywek Call of Duty: Vanguard, wystarczy, że złożycie zamówienie przedpremierowe na wybranej platformie. Warto też przypomnieć, że beta będzie dostępna przynajmniej pięć dni wcześniej na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty startu bety najnowszej odsłony Call of Duty. Bardzo możliwe, że odbędzie się ona w połowie września, choć na ten moment nie jest to nic pewnego.

Wkrótce powinniśmy również zobaczyć pierwszy materiał z rozgrywki trybu sieciowego Call of Duty: Modern Warfare II. Znany informator twierdzi, że oficjalny pokaz multiplayer MWII odbędzie się na początku września i nie powinno dojść do żadnych większych opóźnień.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie