W Call of Duty: Modern Warfare II zagramy już niedługo. Wyciekła data startu bety

Call of Duty: Modern Warfare II - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series S XOne

Do sieci wyciekł dokładny termin rozpoczęcia testów wersji beta Call of Duty: Modern Warfare II. Na szczęście nie poczekamy zbyt długo.

Za przeciek odpowiada karta produktu na Amazonie. W opisie nieopatrznie ujawniono datę rozpoczęcia rozgrywek w ramach bety. Jeśli termin nie ulegnie zmianie, we wczesną wersję Modern Warfare II zagramy już 15 sierpnia.

Wymieniona data dotyczy jednak graczy, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego. Otwarta beta powinna wystartować kilka dni później. Nie wiemy, ile potrwają testy gry, ale Activision potwierdziło, że na pewno nie krócej niż dwa dni.

Testy wersji beta powinny dać graczom wstępny pogląd na to, jak będzie grało się w najnowsze Call of Duty, a twórcy zyskają dzięki temu sporą bazę opinii, które będzie można wykorzystać do poprawienia gry przed premierą.

Niedawno zaprezentowano też pierwszy gameplay z kampanii Modern Warfare II. Zapis rozgrywki znajdziecie w tym miejscu.

Choć nie brałem nigdy udziału w otwartych testach żadnej odsłony Call of Duty, tym razem chyba się skuszę. Po zagraniu w Black Ops Cold War i Vanguard odczuwam niedosyt wynikający z braku naprawdę dobrej odsłony cyklu i liczę, że Modern Warfare II to zmieni. Po prezentacji kampanii jestem nastawiony pozytywnie, ale nadal z tyłu głowy mam swojego CoDowego sceptyka.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie