Call of Duty: Black Ops III – jaka rozdzielczość oraz płynność na PS4 i Xbox One?

Nadchodząca część powinna wyglądać naprawdę nieźle, ponieważ twórcy odpuścili sobie last-geny i skupiają się na najsilniejszych platformach.

Wczoraj mogliśmy już w sumie zobaczyć trailer i pierwsze screenyCall of Duty: Black Ops III. Dajcie znać, czy ujawnione materiały zrobiły na Was wrażenie.


Premiera nowego CoD została zaplanowana na 6 listopada tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku blaszaków zapowiedziano wsparcie dla rozdzielczości 4K. A jakiej jakości możemy spodziewać się na konsolach?

Odpowiedź na to pytanie przynosi niemiecki serwis Gameswelt, którzy przepytał w sprawie nowego Call of Duty szefa studia Treyarch. Mark Lamia zdradził, że na PS4 zagramy w rozdzielczości 1080p. W przypadku Xboksa One nie usłyszeliśmy żadnych konkretów. Po prostu jeszcze nie wiadomo, w jakiej rozdzielczości odpalimy grę na tym sprzęcie.

Mark Lamia zaznaczył, że priorytetem na konsolach jest płynność. Twórcy celują w przypadku obu sprzętów w 60 klatek na sekundę. Jak sądzicie, uda się?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

22 Shares
Share22
+1
Tweet