Call of Duty: Black Ops III oficjalnie! Data premiery, trailer, screeny, wymagania…

Activision i Treyarch przedstawiają nową odsłonę CoD. Tytuł powstaje jedynie na trzy platformy i chyba każdy się domyśla, o jakie sprzęty chodzi.

Wczorajsze doniesienia na temat Call of Duty: Black Ops III zostały w stu procentach potwierdzone przez dewelopera.


Po pierwsze data premiery – oficjalny termin to 6 listopada tego roku. Niestety dla niektórych z Was mamy złą wiadomość. Jeśli posiadacie w domu PlayStation 3 lub Xboksa 360, nie zagracie w nowe Call of Duty. To samo dotyczy Wii U, które również zostało pominięte. Black Ops III pojawi się jedynie na PC oraz konsolach nowej generacji, czyli PS4 i Xbox One.

Jeśli chodzi o wersję na blaszaki, tytuł zaoferuje wsparcie dla rozdzielczości 4K. Studio Treyarch zdradziło nawet minimalne wymagania sprzętowe, które są jedynie nieco wyższe od tych, które widzieliśmy w przypadku zeszłorocznego Advanced Warfare. Podaną specyfikację publikujemy poniżej.

Twórcy potwierdzili, że Call of Duty: Black Ops III zaoferuje kampanię, którą przejdziemy w kooperacji (do 4 graczy). Będzie nowy system poruszania się, a nasi bohaterowie – dzięki zbieranym punktom doświadczenia – staną się jeszcze silniejsi.

Do wyboru dostaniemy dziewięć klas (specjalizacji) postaci, które będą się różnić umiejętnościami oraz w pewnym stopniu orężem. Cztery zostały już ujawnione: Ruin (kolce wbijane w ziemię wywołają obszarowe obrażenia), Seraph (do dyspozycji potężny rewolwer), Outrider (futurystyczny Robin Hood, czyli dostaniemy łuk!) oraz Reaper (tutaj pobawimy się karabinem obrotowym).

W grze pojawi się również narzędzie do modyfikacji broni. Stworzymy też własne emblematy oraz kamuflaże.

Jak pisaliśmy już wcześniej, osoby decydujące się na zamówienie przedpremierowe Call of Duty: Black Ops III, mają uzyskać dostęp do testów beta gry, które zostaną zorganizowane na wszystkich platformach, na które tytuł powstaje. W grze znajdziemy również tryb zombie z własną linią fabularną.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Black Ops III (minimalne):

  • System operacyjny: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
  • Procesor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 470 @ 1GB / ATI Radeon HD 6970 @ 1GB
  • DirectX: Wersja 11

Koniec czytania, czas na oglądanie. Zapraszamy na screeny oraz trailer!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

140 Shares
Share140
+1
Tweet