Call of Duty: Black Ops III – data premiery, platformy docelowe i kolejne szczegóły

Do sieci wyciekło sporo soczystych informacji dotyczących nadchodzącego Call of Duty. Niestety wygląda na to, seria żegna się z konsolami poprzedniej generacji.

Data premiery Call of Duty: Black Ops III została zaplanowana na 6 listopada tego roku, a gra pojawi się na PC oraz konsolach nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Na materiałach promocyjnych gry, które wyciekły do sieci, nie wspomniano o starszych konsolach – PS3 i X360 – więc możemy spodziewać się, że nadchodzące CoD ominie te platformy.


Wśród konsol nie wymieniono również Wii U, zatem wcześniejsze domysły i spekulacje, jakoby Black Ops III zmierzało i na tę platformę, wydają się nietrafione.

Kroplą nadziei jest dopisek drobnym drukiem, że ostateczna data i platformy docelowe nie zostały jeszcze ostatecznie ustalone.

Na jutro zaplanowano oficjalny pokaz nowego Call of Duty, więc zapewne powyższe informacje zostaną potwierdzone, a jeśli coś się zmieni, na pewno Was o tym poinformujemy. Póki co, wygląda jednak na to, że nadchodzące CoD zaszczyci jedynie wspomniane na początku trzy platformy.

Dowiedzieliśmy się również, że osoby decydujące się na zamówienie przedpremierowe Call of Duty: Black Ops III, mają uzyskać dostęp do testów beta gry, które zostaną zorganizowane na blaszakach oraz konsolach nowej generacji.

W grze znajdziemy również tryb zombie z własną linią fabularną. Twórcy wspominają o nowym i płynnym systemie poruszania, który oprócz skakania i wślizgów zaoferuje także chwytanie się krawędzi. Będzie również czteroosobowa kampania online, specjalizacje w trybie multi oraz modyfikacje, które odblokujemy wraz z postepami w rozgrywce.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet