Call of Duty: Black Ops 3 również na Wii U?

Jak sądzicie, to jest możliwe?

Choć Black Ops 3 na Wii U brzmi dla niektórych osób trochę abstrakcyjnie, musimy pamiętać, że seria Call of Duty jest mocno związana ze sprzętem Nintendo i niemal każda odsłona cyklu była dostępna w ostatnich latach na Wii, malutkim DS-ie, a ostatnio na nowej generacji, czyli Wii U. Wspomniana konsola dostała przecież CoD: Black Ops 2, a rok później mogliśmy na niej zagrać w CoD: Ghosts. Posiadacze tej platformy nie dostali jednak Advanced Warfare, co może oznaczać, że Activision powoli odsuwa się od sprzętu big N.

Jak będzie jednak z zapowiedzianym niedawno Black Ops 3? Czy słynna seria zaliczy wielki powrót na sprzęt Nintendo? Może na to wskazywać (choć to jedynie plotka!) oficjalna witryna Call of Duty, na której pojawiła się opcja powiązania z kontem Nintendo Network. Czyżby oznaczało to, że Black Ops 3 pojawi się jednak na Wii U, ewentualnie w wersji na 3DS-a?

Póki co, można jedynie snuć domysły. Twórcy nie podali jeszcze listy platform, na które powstaje Call of Duty: Black Ops 3. Jeśli tylko pojawią się jakieś konkrety w tej kwestii, na pewno Was o tym poinformujemy.

Poniżej prezentujemy natomiast zrzuty ekranu ze strony Call of Duty, wskazujące na powiązanie z Nintendo Network (znalezione przez użytkownika catmario z forum NeoGAF):

Black-Ops-3-Nintendo-WiiU-a Black-Ops-3-Nintendo-WiiU-b Black-Ops-3-Nintendo-WiiU-c Black-Ops-3-Nintendo-WiiU-d

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: