Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops Cold War – zapowiedź Zombie

Call of Duty: Black Ops Cold War otrzyma uwielbiany przez fanów tryb Zombie. Już wkrótce Activision zaprezentuje graczom więcej szczegółów.

Tryb Zombie to chyba najbardziej kultowy element podserii Call of Duty: Black Ops. Co więcej, wielu graczy kupuje nowe odsłony cyklu tylko dla zmagań z nieumarłymi hordami. Choć nikogo nie dziwi fakt obecności słynnego trybu w nowej odsłonie Black Ops, to nie poznaliśmy na jego temat zbyt wielu konkretów.

Na twitterowym profilu Call of Duty News pojawił się interesujący zrzut ekranu z powiadomienia w CoD: Warzone. Już dziś Treyarch opublikuje więcej szczegółów na temat nowych Zombie.

Przede wszystkim ujrzymy nowy trailer prezentujący tryb, a także usłyszymy kilka informacji bezpośrednio od deweloperów. Dodatkowo poznamy także szczegóły historii zaprezentowanej w tegorocznej odsłonie trybu.

Być może dodatkowym elementem zapowiedzi będzie ujawnienie informacji o dacie ewentualnych testów Zombie, jednak są to jedynie domysły. Zaimplementowanie chociaż jednej areny starć z potworami w nadchodzącej becie produkcji z pewnością ucieszyłoby fanów.

Jeśli chcecie osobiście sprawdzić nowego CoDa w akcji, to już wkrótce rozpoczną się otwarte beta testy gry.

Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje na rynku 13 listopada. Gra wyjdzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się